Топлене масло ГХІ 99% жиру, 500 г

Новинка Топлене масло ГХІ 99% жиру, 500 г

Масло ГХІ або ГІ – це топлене масло, яке отримують шляхом видалення води (близько 20%) і твердих частин молока із чистого солодковершкового масла екстра 85% жиру ТМ Mother в процесі витоплення на живому вогні на дровах.

Готовий продукт благородного бурштинового кольору має неперевершений ніжний і приємний смак, виділяє тонкий аромат і може зберігатися роками, не піддаючись окисленню.

Характеристики:

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту: білків, г – 0,2, жирів , г – 99,0 ,вуглеводів , г – 0,0.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту - 892 ккал(3728,5кДж).

Користь масла:

Масло ГХІ містить вітаміни А, D, E, K, регулює процеси тралення і підвищує імунітет, живить нервові тканини організму, сприяючи посиленню розумової діяльності. При цьому, на відміну від інших масел, топлене масло не засмічує печінку, а покращує засвоєння інших продуктів і смак будь-якої їжі.

Гхі ідеально підходить для смаження. Це одне з небагатьох масел, яке не губить своїх корисних властивостей, воно не горить при смаженні і тому не виділяє канцерогенів – в цьому його особлива цінність.

Гхі зберігає свою свіжість протягом кількох місяців навіть при кімнатній температурі, воно не гіркне і не окислюється.

Застосування масла ГХІ:

Гхі можна використовувати в приготуванні супів і других страв, в приготуванні різноманітних солодощів, десертів і у випічці, воно придає не тільки аромат, але також ніжність і крихкість (особливо пісочному).

Гхі рекомендовано як найкраще масло для дитячого харчування

Масло Гхі корисно використовувати також для розтирання і масажу маленьких дітей.

  • Виробник: Mother Farm
  • Модель: Масло сливочное
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴305.00грн