Сир панір солоний копчений, 250 г

Новинка Сир панір солоний копчений, 250 г

Солоний копчений панір – це панір з додаванням солі, копчений холодними способом на дровах вільхи і плодових дерев. У поєднанні з сіллю, сир сир набуває дуже оригінального і яскравого смаку. 

Характеристики: 

Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: жирів, г – 12,0, білків, г – 31,0, вуглеводів, г – 0,1. 

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 232,4 ккал (971,4кДж).

Строк придатності: 20 діб


Як відбувається копчення? 

Можливо, колись ви чули, що копчені продукти шкідливі. Адже при згоранні дрів на високих температурах, в диму утворюються канцерогенні речовини і продукт вбирає їх, а потім все це попадає в наш організм. Сьогодні ми розвіємо цей шаблон. 

Давайте детально розберемося в процесі копчення. 

Є 2 різних температурних способи копчення: холодний і гарячий. Холодний спосіб копчення є корисним і зовсім не шкодить нашому здоров’ю, на відміну від гарячого. Адже в процесі такого копчення використовуються низькі температури (від 16° до 22°С), таким чином, не відбувається навіть короткочасного нагріву продуктів. Цей процес копчення більш тривалий і трудомісткий, але він цього вартий – адже при повільному згоранні дрів на низьких температурах, продукт не накопичує шкідливі організму канцерогени. Зберігаються вітаміни, метаболічні кислоти та інші корисні компоненти, як в початковому виді продукту. Що важливо, при такому способі копчення, продукт не змішується з іншими речовинами, зберігаючи свій первинний склад. Продукт не обробляється шкідливими кислотами. Отже, при такому способі копченні продукт абсолютно безпечний для нашого організму, всі його компоненти м’яко контактують з органами травлення, жодним чином не пошкоджуючи їх. 


З чим можно їсти і де ще використовувати?

Копчений солоний панір рекомендуємо їсти з квасом, чаєм і кавою, також можна робити бутерброди і сендвічі, особливо смачно на грилі, а також радимо вам приготувати неперевршеного смаку суп з копченим паніром – ви отримаєте страву з димком, відчуєте атмосферу лісу і справжнього багаття. 

  • Виробник: Mother Farm
  • Модель: мягкий сыр
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴61.00грн

Сир панір солоний копчений