Про насМи пропонуємо людям натуральні молочні продукти без добавок і домішок із справжнього молока від корів з нашої ферми.

Еко-ферма Mother - це місце, де цінують справжнє і бережуть давні традиції. Вже ні для кого не секрет, що ведична культура напряму пов’язана з культурою наших предків-слов’ян, тому ведичні традиції є і традиціями нашого минулого.

За ведичними традиціями, корова – одна з матерів людства, адже вона безкорисливо дає своє молоко, з якого можна виготовити безліч смачних і поживних продуктів. Звідси і назва ферми – «Mother», українською – «Мати».

Ідея і унікальність нашої ферми в тому, що більшість продукції виготовляється з молока захищених корів ферми, тобто ці тварини ніколи не будуть вбиті або продані на забій.

Ми щиро любимо наших корівок-годівниць і піклуємось про них, як про рідних матусь.

Продукти ферми сповнені енергії любові, тому і наш девіз: “live with love” – «живи з любов’ю».

Візитівкою нашої ферми є масло Гхі – це цілющий продукт (в Індії вважався чи не найціннішим продуктом) що отримується шляхом тривалого перетоплювання вершкового масла.


Масло Гхі - це масло, на якому ви можете смажити їжу без шкоди для Вашого здоров’я. Також, ми виробляємо такий унікальний продукт як сир панір, що вживають смаженим у запашних спеціях до золотистої скоринки. Спробуйте наші смачні продукти, і ви відчуєте смак дитинства, смак справжнього і свіжого молока!