Пластівці з органічного амаранту ТМ Ahimsa

55,00
грн
ПЛАСТІВЦІ АМАРАНТУ 

Амарант – одна з найдавніших зернових культур на землі. Більше 8 тисяч років стародавні ацтеки обробляли його на всій території Південної Америки. Для них амарант служив другим хлібом і найважливішою культурою після кукурудзи. З Америки насіння амаранту потрапили в Європу, а потім в Індію, яка стала їх другою батьківщиною.
Пластівці амаранту органічні ТМ "Ахімса"– це унікальний поживний продукт, який містить масу різних корисних речовин. І дуже важливо, що він НЕ містить глютену, ГМО, смакових добавок та інших хімічних речовин. Тому може входити в раціон алергетиків, вегетаріанців, дітей і людей з ослабленим здоров'ям.
Тонкі і невагомі, як сніжинки. Настільки ніжні, що готувати не обов'язково. Їх можна додавати в будь десерти і позбутися від ситної борошняний залежності. 70% амарантових пластівців, це повільні вуглеводи - енергії і відчуття ситості вистачить на весь день.
  • у них немає нічого, що може відкластися на стінках судин або зіпсувати фігуру;
  • містять речовини, корисні для здоров'я нервової системи, роботи мозку і серця;
  • вживання полегшує і нормалізує роботу шлунка, кишечника і печінки;
  • забезпечують здоровий ріст кісткових тканин і хрящів для молодого організму;
  • стимулюють імунну систему і загальну стійкість організму до захворювань;
  • незамінний продукт для безглютенової дієти, лактоза і клейковина відсутні.
Амарантові пластівці ідеально зайдуть дорослим і спортивним, всім хто веде дуже активний спосіб життя і не має часу на довгий сніданок. А для самих маленьких дітей і їх мам теж є важливий бонус - повна гармонія з молоком.
Click to order
Заповніть коротку форму, щоб оформити Ваше замовленя
Total: 
Вкажіть ваші дані
Ваше ім’я та прізвище
Ваш телефон
Доставка
Новою Поштою доставляємо тільки: сир панір, топлене масло Гхі, в окремих випадках також деякі інші продукти (обговорюється окремо).
Адреса
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda